Cautam ajutor

Categorie destinata anunturilor , regulamentului si diverselor instiintari din partea conducerii.
Post Reply
Jay @ rLz.Ro
Administrator Website
Interests: Dezvoltarea rlz-ului !
Occupation: Munca & Home

Sun Sep 30, 2018 10:30 pm

Personal am lipsit mult timp din acest domeniu al cs ului . Am revenit acum din simpla pasiune pentru acest joc si doresc sa populeze acest server clasic al forumului la un nivel minim . Observ câțiva membrii adunați din proprie inițiativă si va cer ajutorul . Am nevoie de ajutorul vostru pentru a ridica putin nivelul forumului si al serverului . Cine este dispus, rog un reply aici sau un mesaj privat pentru a găsi o soluție ok pentru toata lumea . Multumesc frumos
Adryyy
Incepator
Interests: IT
Occupation: Collage & Navigation

Fri Oct 05, 2018 12:37 am

pot să te ajut pe partea tehnică, în orice, nu mai am nici eu ce face, vreau să revin, și nu prea găsesc unde să merg, nu găsesc pe cine să ajut, văd mulți prea mulți „copii” care au comunitate..deja vin din partea unei asemenea „comunități”, și regret că am ridicat acea comunitate, deși niciodată nu mi s-a mulțumit, pentru minimul efort depus, asta e, eu am greșit, că am vrut iar să ajut..oricum știam într-un fel că nu voi fi respectat, multe persoane mi-au zis că nu am ce căuta pe o comunitate precum cea pe care am activat recent...
Jay @ rLz.Ro
Administrator Website

Fri Oct 05, 2018 7:06 am

Orice fel de ajutor este apreciat aici . Si eu am activat dar sa revii dupa 10 ani si sa vezi câte s au schimbat este putin greu sa mai cunosti persoanele potrivite însă apreciez ajutorul si sper sa ne ajutam reciproc .
Adryyy
Incepator
Interests: IT
Occupation: Collage & Navigation

Fri Oct 05, 2018 12:34 pm

păi, hai să începem, că eu nu o să stai mult pe uscat + că mai am facultate și câteva ieșiri, fă-ți un plan ceva, ce vrei, cum să fie/arate forumul, la servere dacă vrei ceva, habar n-am, orice, și-mi zici
p.s: pe bază de platformă forum, sunt familiarizat cu ipb/ips și phpbb3
Jay @ rLz.Ro
Administrator Website

Fri Oct 05, 2018 2:02 pm

Sa zicem ca pe acest plan nu este nevoie momentan , poate la server sa lucram putin sa fie ceva mai complet adică cat mai simplu dar cat mai util . In rest , as aprecia mult ajutorul pe baza de reclama si populare adică nu ceva exorbitant dar sa ne preocupe macar 2h pe zi chestia asta . Da mi pm cu o adresa unde putem discuta mai privat
Post Reply